Strona Główna

Rada Rodziców

Rada Rodziców

Logowanie


Strona Główna
IV WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJ. POMORSKIEGO
Maria Wiśniewska z klasy 1 bg zajęła 2 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Języka Francuskiego dla gimnazjalistów woj.pomorskiego.

Serdeczne gratulacje dla Marysi.

Czytaj całość...
 
OGROMNY SUKCES UCZENNICY III LO W GDYNI
25 marca zostały ogłoszone wyniki Międzynarodowej Olimpiady Młodych Wynalazców (International Young Inventors Project Olympiad - IYIPO). Do finału zakwalifikowała się Nina Mazurewicz - uczennica III LO w Gdyni drugiej klasy liceum o profilu matematyczno- fizycznym. Nina jest jedyną Polką, która weźmie udział w etapie międzynarodowym olimpiady. Odbędzie się on w dniach 3-5 maja 2014r w Tbilisi w Gruzji.
Image
Czytaj całość...
 
OTWARTE DRZWI TRÓJKI

Image
W sobotę 5. kwietnia kandydaci oraz ich rodzice zainteresowani nauką w Gimnazjum 24 oraz w III LO mogli odwiedzić Gdyńską Trójkę, zaglądając niemal do wszystkich jej zakamarków oraz zapoznając się z ofertą dydaktyczną i kulturalną szkoły. Uczestnicząc w spotkaniach z Dyrektorem Szkoły w auli, można było jednocześnie posłuchać występów szkolnych zespołów muzycznych, obejrzeć pokaz tegorocznych projektów klas MYP oraz występ zwycięskiej drużyny Odysei Umysłu. Ponadto w Dniu Otwartym Szkoły w salach lekcyjnych od rana do godz. 13.00 odbywały się liczne lekcje otwarte, laboratoria, warsztaty, pokazy i występy.

Czytaj całość...
 
GDYŃSKA SZKOŁA INFORMATYKI MA SIĘ ZNAKOMICIE
ŚWIETNE WYNIKI UCZNIÓW III LO w GDYNI
w FINALE OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY INFORMATYCZNEJ

Na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego zakończyły się w miniony piątek 4 IV 2014 czterodniowe zawody finałowe XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej. Spośród kilkunastu tysięcy startujących w Olimpiadzie uczniów z całej Polski do ścisłego finału (III etap) w wyniku eliminacji szkolnych (I etap), a następnie okręgowych(II etap) awans uzyskało 100 najlepszych młodych informatyków ze szkół ponadgimnazjalnych (większość) i gimnazjalnych (kilku).
Z województwa pomorskiego do finału awans wywalczyli jedynie uczniowie z Gdyńskiej Trójki
(7 licealistów – III LO oraz 1 gimnazjalista – Gimnazjum nr 24) i spisali się znakomicie.

Czytaj całość...
 
SUKCESY SPORTOWE

Sporo nowości w życiu sportowym szkoły.
Sam zobacz na : sport-3lo.manifo.com/

 
DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do odwiedzenia
III Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum nr 24 w Gdyni podczas
DNIA OTWARTYCH DRZWI SZKOŁY
w sobotę 5 kwietnia 2014 roku

 

Program Dnia Otwartego:

8.00 – 13.00 – lekcje pokazowe Gimnazjum/Liceum
9.00 – spotkanie dyrektora z kandydatami do Gimnazjum oraz IBO School 5288
10.00 – spotkanie dyrektora z kandydatami do Liceum
11.00 – spotkanie dyrektora z kandydatami do IBO School 0704
Image

8.00 - 13.00 - próbne testy z języka angielskiego, zawody sportowe, Odyseja Umysłu, pokazy artystyczne, mini galeria, teatr, kawiarenka, loteria, brydż, szachy i wiele innych atrakcji !

szczegółowy HARMONOGRAM  ..Dnia Otwartego


 
V TRÓJMIEJSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Dnia 26 marca odbył się V Trójmiejski Konkurs Języka Niemieckiego 2014 pod patronatem Konsulatu Generalnego RFN w Gdańsku, finalistów gościło w Gdańskie Liceum Autonomicznym. Uczestnicy konkursu sprawdzali swoje umiejętności rozumienia tekstu pisanego m.in. na bazie autentycznych artykułów prasowych z niemieckiego "Focusa" czy portalu www.dw.de/wissen&umwelt. Nie zabrakło też zadań z zakresu leksyki, gramatyki, a nawet znajomości przysłów czy politycznych poprzedników Angeli Merkel.
Image
Czytaj całość...
 
NASI MISTRZAMI SPORTU ROBOTÓW
Image
Image
Czytaj całość...
 
FINAŁ PROJEKTU "GDYNIA , MOJE MIASTO - OKNO NA ŚWIAT"
10. marca odbyła się uroczystość podsumowująca międzyszkolne obchody 88. urodzin Gdyni i przygotowanego z tej okazji projektu edukacyjnego "Gdynia moje miasto – okno na świat". W tegorocznej - IX edycji, w siedmiu kategoriach konkursowych wzięli udział uczniowie z 11 gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych, spośród których wyłoniono 55 zwycięzców. Wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy zdecydowali się wziąć udział w projekcie osiągnęli sukces.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 13 z 1049
 
Autorzy: Sławomir Cygan, Bartek Nowakowski

© 2014 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.