Ładowanie

Zarządzenie Dyrektora III LO w Gdyni w sprawie zasad kwalifikacji do klasy trzeciej IB

Zarządzenie Dyrektora III LO w Gdyni z dn.29.03.2021 w sprawie zasad kwalifikacji do klasy trzeciej czteroletniego liceum ogólnokształcącego, w której od 1 IX 2021 rozpocznie się nauczanie wg dwuletniego programu matury międzynarodowej ( Diploma Programme International Baccalaureate Organization )

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną zarządzam, iż:

  1. wymieniona w punkcie 11a Zarządzenia Dyrektora III LO w Gdyni z dn. 22 XII 2020 w sprawie zasad kwalifikacji do klasy trzeciej (III ib) czteroletniego liceum ogólnokształcącego, w której od 1 IX 2021 rozpocznie się nauczanie wg dwuletniego programu matury międzynarodowej (Diploma Programme International Baccalaureate Organization -DPIBO) rozmowa kwalifikacyjna nie odbędzie się,
  2. treść punktu 11b1 w Zarządzeniu Dyrektora III LO w Gdyni z dn. 22 XII 2020 w sprawie zasad kwalifikacji do klasy trzeciej (III ib) czteroletniego liceum ogólnokształcącego, w której od 1 IX 2021 rozpocznie się nauczanie wg dwuletniego programu matury międzynarodowej ( Diploma Programme International Baccalaureate Organization -DPIBO ) zostaje zmieniona na poniższą:
    11b1. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w budynku III LO w Gdyni w ramach kwalifikacji do klasy III ib zamiast wymienionej w punkcie 11a rozmowy będzie brana pod uwagę uzyskana przez kandydata na pierwszy okres roku szkolnego 2020/2021 w klasie drugiej liceum (lub szkoły równorzędnej) ocena z przedmiotu „język angielski” nauczanego:
    – w zakresie dwujęzycznym lub wykładowym: celujący-15 pkt., bardzo dobry-13 pkt., dobry-10 pkt., dostateczny-6 pkt., inna ocena-0 pkt.
    – w każdym innym zakresie: celujący-12 pkt., bardzo dobry-10 pkt., dobry-8 pkt., dostateczny-4 pkt., inna ocena-0

Wiesław Kosakowski – dyrektor III LO w Gdyni

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content