Drodzy uczniowie i uczennice

Z nowym rokiem szkolnym, nadchodzą kolejne zmiany. Pierwszą z nich jest nowy Samorząd Uczniowski. Naszym zadaniem jest poprowadzenie „Gdyńskiej Trójki” tak, aby w roku szkolnym 2023/2024 stała się jeszcze lepszym miejscem. Poniżej przedstawiamy Wam skład naszego Prezydium.

Oczywiście, na czele Samorządu musi znaleźć się osoba, która jest przedstawicielem wszystkich uczniów i koordynuje pracę Prezydium. Te funkcję pełni Oskar Kotela z kl. 1B. Jest on Przewodniczącym SU – osobą, która przez kolejny rok będzie dumnie reprezentować wszystkie Wasze interesy.

Nie może się też obejść bez Wiceprzewodniczących. W tym roku to stanowisko objęli: Daria Geleta z kl. 3IB, a także Leszek Wójcik z kl. 1E.

Jako Samorząd Uczniowski, naszym głównym zadaniem jest działanie w Waszym interesie oraz realizowanie Waszych pomysłów. Dlatego, na stanowisko Koordynatora ds. Kontaktu z Uczniami powołaliśmy Karola Stefańskiego z kl. 3IB – jest on reprezentantem głosu wszystkich uczniów w Prezydium SU, a także Rzecznikiem całego Samorządu.

Zależy nam też na tym, aby cała społeczność szkoły była ze sobą zintegrowana. Zosia Szaciło z kl. 2B pełni funkcję Koordynatorki ds. Kontaktów z Internatem, żeby uczynić ten proces jak najbardziej efektywnym.

Waszych pomysłów nie udałoby się jednak zrealizować, gdyby nie dobry Koordynator ds. Zarządzania Zasobami – tę funkcję pełni Stanisław Kosk z kl. 3M.

Jedną z naszych podstawowych zasad jest dbanie o dobrą komunikację – zostanie ona zapewniona dzięki Ninie Ziemianowicz z kl. 2M – koordynatorce ds. Mediów.

Samorząd nie byłby tym samym bez Sekretarza – przedstawiamy Wam więc Anastazję Białek z kl. 2B – to właśnie ona będzie pełnić tę niezwykle ważną funkcję.

Naszym zadaniem i celem jest też zaangażowanie jak największej ilości uczniów w dodatkowe aktywności. Właśnie przez to powołaliśmy na stanowisko Koordynatorki ds. Wolontariatu – Gabrielę Kusz z kl. 2Z. Z tego samego powodu, w naszym prezydium znajduje się także Filip Ostrowski z kl. 3B, który jest Koordynatorem ds. Sportu – to on będzie zajmował się organizowaniem turniejów i zawodów sportowych w naszej szkole.

Naszą misją jest realizacja Waszych pomysłów i słuchanie głosu uczniów. Jesteśmy tu dla Was i mamy nadzieję na owocną współpracę w najbliższym roku szkolnym!

Organizujemy wiele akcji charytatywnych, ale i koordynujemy projekty uczniowskie.
Rolę doradcy pełni opiekunka SU – Pani Małgorzata Olszowa.
W Samorządzie znajdzie się miejsce dla każdej konstruktywnej opinii czy sugestii, zatem zapraszamy do współpracy!

Prezydium samorządu uczniowskiego:

Oskar Kotela – Przewodniczący
Daria Geleta - Wiceprzewodnicząca
Leszek Wójcik - Wiceprzewodniczący
Karol Stefański - Koordynator ds. Kontaktu z Uczniami, Rzecznik SU
Zosia Szaciło - Koordynatorka ds. Kontaktu z Internatem
Stanisław Kosk - Koordynator ds. Zarządzania Zasobami
Nina Ziemianowicz - koordynatorka ds. Mediów
Anastazja Białek - Sekretarz
Gabriela Kusz - koordynatorka ds. Wolontariatu
Filip Ostrowski - koordynator ds. Sportu
Małgorzata Olszowa – Opiekun SU