Ładowanie

Samorząd uczniowski

Samorząd Uczniowski „ Trójki” tworzą wszyscy uczniowie naszej szkoły. My, jako przedstawiciele SU reprezentujemy interesy uczniów wobec nauczycieli, rodziców, administracji oświatowej. Staramy się słuchać próśb oraz działać dla komfortu całej społeczności. Podejmujemy także decyzje, mające wpływ na życie szkoły. Umilamy uczniom codzienną rzeczywistość szkolną poprzez różnorakie inicjatywy czy eventy, zarówno te o charakterze rozrywkowym jak i bardziej oficjalnym.

Organizujemy wiele akcji charytatywnych, ale i koordynujemy projekty uczniowskie.
Rolę doradcy pełni opiekunka SU – Pani Małgorzata Olszowa.
W Samorządzie znajdzie się miejsce dla każdej konstruktywnej opinii czy sugestii, zatem zapraszamy do współpracy!

Prezydium samorządu uczniowskiego:

Liwia Jarocka – przewodnicząca
Maja Gregorczyk
Magdalena Klimko
Szymon Pobłocki
Julia Wróblewska
Dominika Żmudowska
Małgorzata Olszowa – opiekun

Nasze działania podejmowane w ostatnim semestrze:

Dzień Chłopaka 30 IX
Dzień Śpiocha 12 X
Koncert z okazji Dnia Nauczyciela
Góra Grosza dla Tosi – akcja charytatywna
Pomoc hospicjum „ Bursztynowa przystań”
Turniej League of Legends dla Trójkowiczów
Koordynacja projektu związanego z liftingiem głównego korytarza szkolnego
Stała współpraca ze Stowarzyszeniem Absolwentów Gdyńskiej Trójki

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)