Zakończenie nauki w klasach trzecich

30 IV  2021 r. na platformie zoom  odbyło się uroczyste pożegnanie klas trzecich. Dyrektor III LO w Gdyni – Wiesław Kosakowski wyraził podziękowania dla Rady Rodziców oraz dla wszystkich Wychowawców klas trzecich.  Przedstawił również wyróżnionych w tym roku szkolnym uczniów klas trzecich. W imieniu uczennic i uczniów swoje ciekawe i oparte na wspomnieniach mowy wygłosili Karina Macholl i Jan Kęska – Jabłonowski. Pożegnaliśmy się z nadzieją, że czas matur będzie pomyślny i sprzyjający dla obecnych abiturientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami spotkania w poniższej prezentacji:

Zakończenie nauki w klasach trzecich