Ładowanie

Kwietniowo-majowe osiągnięcia uczniów w różnych konkursach i olimpiadach.

Kwietniowo-majowe osiągnięcia uczniów w różnych konkursach i olimpiadach 

W VI Ogólnopolskim Konkursie „Akademia Wiedzy o Prawie” organizowanym dla uczniów szkół ponadpodstawowych przez Krajową Izbę Radców Prawnych tytuł laureatki i pierwsze miejsce na Pomorzu oraz czwarte w Polsce zajęła MARTA DOŁĘBSKA. Uroczystość wręczenia nagród dla laureatów w każdej kategorii konkursu „Akademia Wiedzy o Prawie” odbędzie się 12 maja 2021 r.  w Ośrodku Szkoleniowym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.  

W zakończonym 24 marca 2021 finale IX Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach tytuł laureata V miejsca wywalczył JĘDRZEJ JELIŃSKI. Organizatorem Konkursu jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych – Oddział Pomorski z siedzibą w Gdańsku. 

W XIX Olimpiadzie Znajomości Afryki tytuł finalistki uzyskała Urszula Zaborska, a w V Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie finalistkami zostały: Kalina Kacprzak i Alena Hołda. 

Również tytuły finalistek przypadły w udziale: Marii JankowskiejMarcie Starczewskiej Zofii Lipce (III Olimpiada Wiedzy o Mózgu), Weronice Błaszkowskiej i Katarzynie Kucharskiej (XXXI Olimpiada Teologii Katolickiej) oraz po raz kolejny, Weronice Błaszkowskiej w XV Olimpiadzie Franciszkańskiej Wiedzy o św. Maksymilianie. 

Tytuł finalisty XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zdobył Łukasz Sienkiewicz, który tym samym, już jako uczeń klasy pierwszej, uzyskał zwolnienie i wynik 100% z egzaminu maturalnego z historii. 

Serdecznie gratulujemy!!! 

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content