Zarządzenie Dyrektora III LO w Gdyni z 9 maja 2021r. w sprawie prowadzenia zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych w III LO w Gdyni od 10 maja 2021r.

Na podstawie rozp. MEiN z dn. 3 maja 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zarządzam, że:

• od 10 do 14 maja 2021r. zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze dla wszystkich klas trzyletniego liceum oraz wszystkich klas czteroletniego liceum prowadzone są zdalnie,
  • od 17 maja 2021r. zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze dla klas drugich trzyletniego liceum prowadzone są w budynku III LO w Gdyni, a w odniesieniu do pozostałych klas prowadzone są zdalnie,
  • od 31 maja 2021r. zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze dla wszystkich klas trzyletniego liceum oraz wszystkich klas czteroletniego liceum prowadzone są w budynku III LO w Gdyni,
  • internat III LO w Gdyni od 16 maja 2021r. dostępny jest dla zakwaterowanych w nim uczniów i uczennic z klas drugich trzyletniego liceum,
  • internat III LO w Gdyni od 30 maja 2021r. dostępny jest dla zakwaterowanych w nim uczennic i uczniów ze wszystkich klas III LO w Gdyni.

Dyrektor III LO w Gdyni zastrzega sobie prawo do zmiany ww terminów dotyczących sposobu prowadzenia zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych w III LO w Gdyni, a także terminów odnoszących się do zakwaterowania w internacie III LO w Gdyni w przypadku istotnej zmiany stopnia zagrożenia epidemicznego w kraju.

Wiesław Kosakowski – dyrektor III LO w Gdyni

Rozporzadzenie_z_art_30b_(COVID-19)