Ładowanie

Projekt uczennic III LO zauważony i opisany na stronie Uniwersytetu Gdańskiego

Badania w ramach konkursu E(x)plory, które prowadzą uczennice naszej szkoły: Maja Główczewska i Aleksandra Cichy zyskały zainteresowanie Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Szczegółowy opis ich projektu został zamieszczony na stronie internetowej Uniwersytetu Gdańskiego. Zachęcamy do głosowania do 20. czerwca na ten i pozostałe projekty naszych uczniów, biorących udział w  E(x)plory – konkursie stworzonym z myślą o młodych pasjonatach nauki, chcących rozwijać swoje zainteresowania i poznać kulisy pracy badacza. Zainteresowanych odsyłamy do szczegółowego opisu badań Aleksandry Cichy i Mai Główczewskiej na stronie internetowej Uniwersytetu Gdańskiego:

https://ug.edu.pl/news/pl/1446/licealistki-z-gdyni-z-badaniami-w-laboratorium-ug

źródło informacji i źródło zdjęcia: Elżbieta Michalak-Witkowska/Zespół Prasowy UG: Licealistki z Gdyni z badaniami w laboratorium UG [https://ug.edu.pl/news/pl/1446/licealistki-z-gdyni-z-badaniami-w-laboratorium-ug dostęp: 16.06.2021]

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content