Szkolny Festiwal E(x)plory – zgłoszenia do 10 listopada

Chęć udziału w szkolnym etapie Konkursu Explory należy zgłosić do 10 listopada 2021 r. To szansa na zaprezentowanie nieukończonych jeszcze projektów. Na tym etapie liczy się pomysł, który możesz później doprecyzować. Zyskasz wsparcie zespołu i nauczycieli. Można zgłaszać również pomysły grupowe.
Jak to zrobić? Do wyboru są 2 opcje:
Krótko opisz swój pomysł projektu (czym chcesz się zajmować) i prześlij zgłoszenie do 10 listopada na explory@lo3.gdynia.pl lub osobiście zgłoś się do następujących nauczycieli: p. Anny Rzepy (Pracownia Innowacji 3 LAB – specjalizacja projektów ze wszystkich dziedzin wiedzy), p.Marty Mąkosy (fizyka), p.Elżbiety Koziróg (fizyka), p.Justyny Raulin (chemia), p.Alicji Nowak (biologia).

Zgłaszając swój projekt będziesz mógł/mogła przedstawić swój pomysł podczas Pierwszego Szkolnego Festiwalu E(x)plory, który odbędzie się 2 grudnia 2021 r. Wierzymy w Ciebie, a Ty uwierz w realizację swoich odkryć i podziel się z nami  swoimi pomysłami! Zobacz i sprawdź siebie w roli Młodego Naukowca.

Projekt musi być zgodny z regulaminem https://www.explory.pl/files/konkursy_explory/REGULAMIN%20KONKURSU%20NAUKOWEGO%20_2021.pdf

Do konkursu można zgłaszać projekty badawcze z każdej dziedziny naukowej, w tym projekty interdyscyplinarne. Kategorie konkursowe stanowią: • astronomia • biologia i mikrobiologia oraz biochemia • chemia fizyczna oraz organiczna i nieorganiczna • ekologia i zarządzanie środowiskowe • energetyka i transport • fizyka • geologia i nauki o ziemi • informatyka i bioinformatyka • inżynieria elektryczna, mechaniczna i materiałowa oraz biotechnologie • matematyka • medycyna i nauki o zdrowiu • nauki społeczne i behawioralne • rolnictwo i botanika • zoologia • inna

Więcej na www.explory.pl