Ładowanie

Zapisz się na warsztaty i szkolenia online przygotowujące do Konkursu Naukowego E(x)plory

Jeśli jesteś pozytywnie i naukowo „zakręconym” Trójkowiczem masz okazję zapisać się na warsztaty, webinaria online, które pomogą Tobie w profesjonalnym przygotowaniu projektowego zamysłu. Chcesz zrealizować swój projekt, który „chodzi Ci po głowie”? A może masz pomysł na projekt naukowy lub społeczny ze znajomymi? Jeśli chcesz sprawdzić się w roli Młodego Naukowca – weź udział w proponowanych spotkaniach online, na których wszystkiego się dowiesz.

Najbliższe spotkanie:

15 września 2021 o godz. 17.30 zapraszamy na webinarium informacyjne o Konkursie E(x)plory

Webinarium jest dla uczniów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie. Opowiemy o zasadach, przebiegu, przygotowaniu plakatu i nagrodach w konkursie. Gościem specjalnym będzie Anna Skierska, laureatka I nagrody w Konkursie w 2019 roku, która podzieli się doświadczeniem. Webinarium poprowadzi Dorota Braziewicz – koordynatorka Konkursu Naukowego E(x)plory.  Będzie też okazja zadać pytania. Warto, żeby każdy kto planuje uczestnictwo w konkursie, wziął udział w tym webinarium. ZGŁOSZENIE do 13 września na:

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content