Ładowanie

„Newsweek” o Pracowni Innowacji 3 LAB

W czwartek 23 września naszą szkołę odwiedziła dziennikarka działu „Społeczeństwo” z redakcji tygodnika „Newsweek Polska” – Pani Małgorzata Święchowicz. Przez kilka godzin rozmawiała z ogromnym zainteresowaniem z uczniami i absolwentami naszej szkoły, zadając im wnikliwe pytania dotyczące pomysłów i projektów zrealizowanych w Pracowni Innowacji 3LAB oraz najbliższych planów na przyszłość. Wywiadowi towarzyszyła profesjonalna sesja zdjęciowa całego zespołu wykonana przez fotografów „Newsweeka”.

Dlaczego w artykule pojawiły się tytułowe „Pingwiny”? Ptaki te są dla jednych symbolem społeczności troszczącej się o siebie nawzajem i mogącej na sobie polegać, a także potrafiącej sprostać trudnym wyzwaniom. Utożsamiane są również z ewolucją, inteligencją i łamaniem schematów. Można powiedzieć, że 3 LAB taki jest, ale odpowiedź właściwie pada w samym artykule. Zachęcamy więc do szczegółowej lektury tekstu (Nr 39/2021 27.09-3.10)
Newsweek_artykuł 3LAB

Zdjęcie wyróżniające artykułu na stronie szkoły: Fot. Paweł Klein/Newsweek https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/najlepsza-szkola-w-polsce-znajduje-sie-w-gdyni-szkola-do-ktorej-chce-sie-chodzic/e281b9q

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content