Ładowanie

Zaproszenie do udziału w Gdynia Explory Week

Organizatorzy Gdynia Explory Week zapraszają uczniów i nauczycieli do udziału w Krajowym Finale Konkursu Explory. Z myślą o każdej grupie przygotowano coś specjalnego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja na Platformie Hopin: https://hopin.com/events/gdynia-explory-week

Rejestrując się na wydarzenie, Uczestnik może wziąć udział w każdym webinarze/ pitchingu /wykładzie/debacie Festiwalu Explory.

Na szczególną uwagę zasługuje PITCHING czyli prezentacja wszystkich projektów. Każdy finalista będzie miał 3 min. czasu na zaprezentowanie swojego projektu badawczego na żywo. Odbędzie się on w czwartek, 21.10.2021 w godz. 10:30 do 12:30. To świetna okazja, żeby zapoznać się z tegorocznymi projektami, złapać inspirację oraz przyjrzeć się jak sobie radzą finaliści z tym zadaniem. W przyszłorocznym wydarzeniu zobaczymy na nim uczestników Szkolnych Festiwali Explory!

Organizatorzy zapraszają także na bogaty program webinariów. Odbędą się one w piątek, 22.10.2021 w godz. 9:00-15:00. Będzie w nich mowa m.in.: o programach rozwojowych, programach wsparcia, finansowaniu, stażach, praktykach, stypendiach, wyjazdach grupowych w ramach Erasmus+, wolontariacie międzynarodowym, studiowaniu w kraju i za granicą.
Pełen program w załączeniu oraz na stronie: https://www.explory.pl/2021/

Trwa aktualnie nabór do następujących programów, z których mogą skorzystać uczestnicy Szkolnych Festiwali Explory:

–  PROGRAM MENTORSKI – inicjatywa, w ramach której laureaci Konkursu Explory z poprzednich lat wcielają się rolę mentorów dla osób/zespołów, które mają pomysł na projekt lub pracują nad projektem ale potrzebują dodatkowego wsparcia. Szczegółowe informacje: https://www.explory.pl/program-mentorski-2021,227

Nabór do programu mentorskiego: 24 września 2021 – 24 października 2021

Formularz zgłoszeniowy do programu mentorskiego: TUTAJ

PROGRAM GRANTOWY, dzięki któremu młode osoby pracujące nad projektami naukowymi mogą pozyskać minigranty na rozwój swoich projektów naukowych.  Szczegółowe informacje: https://www.explory.pl/program-grantowy-2021,226

Nabór do programu grantowego: 15 października 2021 – 31 października 2021.

Link do formularza: TUTAJ

 

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content