Ładowanie

Sława ekonomii w projekcie FUTURE

Miło nam poinformować że, w środę 3.11.2021 roku o godzinie 10:30 odbędzie się wykład dotyczący kryptowalut i technologii blockchain, przeprowadzony przez prof. Krzysztofa Jajugę. W spotkaniu online, adresowanym do uczniów biorących udział w projekcie FUTURE, dodatkowo uczestniczyć będą w auli szkolnej uczniowie klas ekonomicznych.  Oprócz Pracowni Innowacji 3LAB współorganizatorem wydarzenia jest Pani Agnieszka Orzeszek – nauczyciel matematyki w III LO w Gdyni.

Prof. Krzysztof Jajuga – profesor nauk ekonomicznych, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W swoich pracach skupia się głównie na ekonometrii, zarządzaniu ryzykiem, finansach i statystyce. Prowadzi wykłady w Stanach Zjednoczonych, Francji, Szwecji, Belgii, Holandii, Irlandii i Niemczech. Autor blisko 300 publikacji w języku polskim i angielskim z zakresu finansów, ekonometrii, statystyki, ubezpieczeń i nieruchomości. Jest przewodniczącym Komitetu Statystyki i Ekonometrii Polskiej Akademii Nauk, członkiem Prezydium Komitetu Nauk o Finansach PAN, zastępcą przewodniczącego Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN, członkiem Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów oraz prezesem CFA Society of Poland. W 2019 został członkiem Rady Doskonałości Naukowej I kadencji. Książka „Zarządzanie ryzykiem”, której jest redaktorem naukowym, otrzymała w 2008 roku prestiżową nagrodę PTE w konkursie na najlepszy podręcznik akademicki z ekonomii.

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content