Ładowanie

Gala Konkursu Popularyzator Nauki

W piątek 3. grudnia 2021 w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie podczas uroczystej Gali ogłoszono wyniki XVII Ogólnopolskiego Konkursu POPULARYZATOR NAUKI. Niezmiernie cieszymy się, że Pracownia Innowacji 3 LAB przy III LO w Gdyni zajęła 1. miejsce w kategorii Zespół. Podczas uroczystości pracownię 3LAB reprezentował i w jej imieniu zwycięską statuetkę odebrał Dyrektor III LO w Gdyni – Wiesław Kosakowski: materiał filmowy  tutaj

Fot. Paweł Klein

Przypominamy, że w tym prestiżowym konkursie organizowanym przez serwis „Nauka w Polsce” Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki nagradzani są naukowcy, instytucje, ludzie mediów, społecznicy, których pasją jest dzielenie się wiedzą i odsłanianie tajemnic współczesnej nauki osobom niezwiązanym ze środowiskiem akademickim.  Pracownia 3LAB nominowana w kategorii „Zespół” znalazła się w gronie uczelni akademickich z Poznania, Torunia i Bydgoszczy, a także Komitetu Organizacyjnego Ligi Matematycznej i Lubelskiego Festiwalu Nauki.

Pełny skład zespołu Pracowni Innowacji 3 LAB można znaleźć  w zakładce „kto jest kim, czyli struktura projektu” na stronie  http://3-lab.pl/o-nas/. Tytuł Laureata wraz ze statuetką Popularyzatora Nauki należą się także blisko 80. ekspertom i przyjaciołom Pracowni 3LAB (http://3-lab.pl/przyjaciele/) oraz współpracującym z zespołem 3 LAB uczelniom, instytucjom naukowym i kulturalnym, agencjom, firmom prywatnym – spis tutaj.  Za sukcesami i realizacją projektów 3LAB stoi także wsparcie finansowe od firmy JIT Team oraz Rady Rodziców III LO w Gdyni.
źródło i materiały filmowe z uroczystej gali:
https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C90464%2Cdr-hab-piotr-rzymski-z-nagroda-glowna-w-konkursie-popularyzator-nauki.html
https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C90481%2Cwieslaw-kosakowski-jestem-przeciwnikiem-szufladkowego-nauczania.html

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content