Ładowanie

Szach Mat – inicjatywa Samorządu Uczniowskiego w czytelni

Czytelnia naszej szkoły, w której przebywają uczniowie w przerwach pomiędzy lekcjami, została wyposażona w nowiuteńkie szachy. Kilka zestawów tej ponadczasowej gry, która ostatnio zyskała popularność, trafiła również do Gdyńskiej Trójki dzięki akcji Samorządu Uczniowskiego.
Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z nich w trakcie swoich „okienek”. Umieszczony obok kod QR przekierowuje na stronę z zegarem do liczenia czasu⏳ w trakcie rozgrywki!
Akcji przyświeca myśl: „Zbiorową świadomość kontroluje nie ten, kto szarym masom stawia barykady, ale ten, kto wybitnym jednostkom podstawia szachownice” – Xavier Messing
Przypominamy, że to już kolejna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego organizowana w czytelni. Przez cały czas można korzystać  z „Pogotowia Uczniowskiego” ratującego uczniów przed brakiem najpotrzebniejszych przyborów szkolnych. Więcej na ten temat tutaj 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content