Wypożyczanie materiałów z biblioteki szkolnej w okresie nauki zdalnej

W okresie nauki zdalnej biblioteka szkolna pracuje w trybie hybrydowym: stacjonarno – zdalnym. Zachęcamy do skorzystania z możliwości wypożyczania materiałów bibliotecznych poprzez zamówienia mailowe na adres biblioteka@lo3.gdynia.pl

Przypominamy również, że w dzienniku LIBRUS można przeglądać katalog biblioteki szkolnej i zawartość swojego konta czytelniczego (w e-dzienniku nie jest aktywna możliwość rezerwacji i zamówień).

Zamówione książki można odbierać podczas dyżurów stacjonarnych pracowni bibliotecznych lub w portierni przy głównym wejściu szkoły (do godz. 17:00).

HARMONOGRAM DYŻURÓW STACJONARNYCH:
Wypożyczalnia: