Ładowanie

Uczniowie naszej szkoły finalistami konkursu Odkrycia – Polska Edycja EUCYS

 

Znamy finalistów konkursu Odkrycia – Polska Edycja EUCYS. Niezmiernie cieszymy się, że wśród autorów 18 prac wybranych do finału są uczniowie naszej szkoły: Bartosz Kostarczyk, Jan Łubiński i Robert Miśkiewicz. 

Uczestnicy tego konkursu mimo młodego wieku, realizują bardzo zaawansowane projekty naukowe. Ich przygotowanie, umiejętności i sposób podejścia do problemów badawczych daleko wykraczają poza standardy szkoły średniej. 

Po dwóch latach przerwy, wreszcie finały Odkryć – Polskiej Edycji EUCYS odbędą się stacjonarnie w Warszawie, w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas dwóch sesji jurorskich autorzy finałowych projektów przedstawią 1-2 kwietnia swoje prace każdemu z jurorów. Laureatów Polskiej Edycji EUCYS poznamy w sobotę 2 kwietnia. Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finału.

Więcej o konkursie można przeczytać  tutaj

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content