Ładowanie

Ogólnopolski etap konkursu BRAIN BEE 2022

Uczennica naszej szkoły – Dominika Sawicka zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Neurobiologicznej BRAIN BEE 2022.

Celem konkursu jest motywowanie młodych ludzi do studiowania, a następnie kontynuowania kariery zawodowej w obszarach nauk podstawowych i klinicznych dotyczących szeroko pojętej neurobiologii.

Etap ogólnopolski odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2022 r., o godz. 11.00 w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie i będzie składał się z 3 części: sprawdzianu wiedzy praktycznej oraz sprawdzianów wiedzy teoretycznej – pisemnej i ustnej. 

Laureat 1 miejsca będzie miał zaszczyt reprezentowania Polski w Konkursie w etapie międzynarodowym – International Brain Bee 2022, który w tym roku odbędzie się w Paryżu pod przewodnictwem Federation of European Neuroscience Societies (FENS) w trakcie FENS Forum (9-13 lipca br.) pod hasłem „European Neuroscience Meets the World”.

Ponadto laureaci konkursu Brain Bee w trakcie rekrutacji na Gdański Uniwersytet Medyczny uzyskają maksymalną liczbę punktów rekrutacyjnych na kierunki, oferowane na tej uczelni, w tym na kierunek lekarski. Dodatkowo, laureaci miejsc 1-3 mogą liczyć na maksymalny wynik w rekrutacji na kierunek Neurobiologia na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Gratulujemy Dominice i życzymy powodzenia podczas ogólnopolskiego etapu konkursu.
Uczestnicy-etapu-ogolnopolskiego-Brain-Bee-2022

 

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content