Reprezentacja III LO w Gdyni o udziale w ekonomicznym teleturnieju „Sukces na Bank” w programie TVP3

TVP Bydgoszcz odwiedziło naszą szkołę, aby poznać odczucia uczestników ekonomicznego teleturnieju telewizyjnego „Sukces na Bank”. W ubiegłej edycji, reprezentacja III Liceum w Gdyni: Oliwer Wirkus, Oskar Wachek, Katarzyna Kucharska, Natalia Dullek, Jędrzej Jeliński, dotarła do ćwierćfinału konkursu, który był transmitowany na antenach TVP 3. Opiekunem grupy naszych uczniów była Pani Anita Fabrycka.

Materiał z wrażeniami uczestników, również biorącymi udział w kolejnej edycji dostępny jest na Youtube i można go obejrzeć tutaj.
O przygotowaniach i samym teleturnieju „Sukces na Bank” opowiedziała także nauczycielka podstaw przedsiębiorczośc i opiekunka reprezentacji uczniów –  Pani Anita Fabrycka.