Ładowanie

Fotorelacja z Dnia Otwartego GDYŃSKIEJ TRÓJKI

W sobotę 9. kwietnia 2022 r. w godz. 9:00 – 13:00 kandydatki i kandydaci wraz z Rodzicami mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą edukacyjną naszej szkoły.  Gdyńska Trójka przed zwiedzającymi otworzyła wszystkie swoje sale lekcyjne, laboratoria i mniej dostępne na co dzień dla osób z zewnątrz „zakamarki”.

Zainteresowanie odwiedzeniem naszej szkoły było bardzo duże. Nie zabrakło także absolwentów gdyńskiej Trójki, którzy przyszli ze swoimi dziećmi, rodzeństwem, czy też znajomymi.  Można było porozmawiać, poeksperymentować, zapoznać się z bogatą ofertą zajęć i kół pozalekcyjnych. Osoby, które nie mogły tego dnia odwiedzić naszej szkoły, miały możliwość porozmawiania z uczniami, nauczycielami i rodzicami na platformie Discord.

Osobom, które nie mogły uczestniczyć w Dniu Otwartym polecamy interaktywne zapoznanie się z ofertą naszej szkoły

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content