Spotkanie dla wolontariuszy chcących wziąć udział w akcji charytatywnej

SPOTKANIE dla WOLONTARIUSZY
poniedziałek 30 maja, długa przerwa, czytelnia

Osoby chcące zostać wolontariuszami w organizowanej przez naszą szkołę akcji charytatywnej proszone są o przyjście na spotkanie organizacyjne w najbliższy poniedziałek – 30 maja na długiej przerwie do CZYTELNI.

Przygotowujemy wraz z parkrun w Gdyni i przy wsparciu Gdyńskiego Centrum Sportu akcję BIEGIEM dla UKRAINY (pomysłodawcami są uczniowie naszej szkoły: Lena Bryll i Wojciech Kuberka). Nie trzeba biegać, żeby zostać wolontariuszem. Nie trzeba także mieć wolnego czasu akurat w dniu akcji – 11 czerwca sobota godz. 9:00 na Bulwarze Nadmorskim. Można pomóc wcześniej w innych pracach organizacyjnych.

Oprócz wolontariuszy biorących udział w biegu poszukujemy osoby:

• mierzące czas,
  • kibicujące uczestnikom biegu
  • piekące ciasta na kiermasz charytatywny
  • sprzedające ciasta w dniu akcji
  • chodzące z puszkami i zachęcające spacerowiczów i uczestników biegu do wsparcia i skorzystania z kiermaszu ciast
  • oczywiście bardzo potrzebne są osoby biegające, chodzące (pieszo lub z kijkami), które wezmą udział w parkrun – to bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu bez żadnej rywalizacji. Ideą jest aktywność sportowa dla przyjemności, która w dniu naszej akcji zyska dodatkowy wymiar charytatywny.

Logo zaprojektowane przez Lenę Bryll