Rozpoczęcie roku szkolnego

Uczennice i uczniowie GDYŃSKIEJ TRÓJKI!

Uprzejmie informuję, iż uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23 odbędzie się 1 IX 2022 (czwartek) na boisku szkolnym. Początek uroczystości zaplanowany jest na godz. 9:00 . Proszę o zapoznanie się z listami uczniów i uczennic tworzących poszczególne klasy. Listy będą dostępne na drzwiach głównych liceum. W tym samym dniu zainteresowane osoby mogą uczestniczyć we mszy św. w kościele Parafii Świętego Antoniego, ul. Ujejskiego 40 w Gdyni (początek godz. 7:45).

Ponadto uprzejmie informuję, że na podstawie pozytywnie zaopiniowanej przez Radę Pedagogiczną decyzji Dyrektora Szkoły sobota 3 IX 2022 jest w III LO w Gdyni dniem roboczym, a lekcje odbywać się będą w tym dniu zgodnie z planem obowiązującym w poniedziałek 31 X 2022, który będzie w III LO w Gdyni dniem wolnym od pracy.

Wiesław Kosakowski – dyrektor III LO w Gdyni