Ładowanie

Superpuchar Pomorza Debat Oksfordzkich dla III LO

W dniu 30.09.2022 odbyła się debata oksfordzka o Superpuchar Pomorza, w której Gdyńską Trójkę reprezentowała drużyna w składzie: Maja Główczewska, Lena Czerwińska, Jakub Green i Nikodem Geraszek, pod opieką p. Anny Czernichowskiej-Tymoszyk.

Debatanci skutecznie obronili tezy “Państwa powinny dywersyfikować ofertę szkół publicznych na różnych etapach kształcenia wprowadzając nowoczesne, alternatywne metody nauczania jako podstawowe metody kształcenia w różnych placówkach”, prezentując obraz szkolnictwa, które idzie z duchem czasu i daje możliwości rozwoju zarówno nauczycielom, jak i uczniom, swoim programem wprowadzając ich w świat przyszłości. Drużyną opozycji były przedstawicielki I Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, zwyciężczynie zeszłorocznej Trójmiejskiej Ligi Debat; słowna potyczka była, jak najbardziej, wyrównana. Reprezentanci naszej szkoły wrócili z pucharem i nagrodami.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content