Europejski Dzień Języków

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Europejski Dzień Języków. W tym roku 26. września mieliśmy okazję usłyszeć w szkolnym radiowęźle piosenki wykonywane w przeróżnych językach używanych w Europie. Natomiast na początku października odbył się finał Szkolnego Turnieju Scrabble po angielsku.

Tegoroczny turniej był wyjątkowy. W rozgrywkach odbywających się 4. i 5. października wzięło udział łącznie 37 par, czyli najwięcej w historii naszych corocznych rozgrywek!

Zwycięzcami tej niezwykłej edycji zostali:

klasy pierwsze i drugie:
I miejsce – Martyna Kinowska i Maria Pobłocka, klasa 2z
II miejsce – Karolina Zastawna i Michał Sakaluk, klasa 2b
III miejsce – Mieszko Skrobel i Szymon Grabala, klasa 1m

klasy trzecie i czwarte:
I miejsce – Jakub Pawlak i Hubert Krata, klasa 4p
II miejsce – Jakub Green i Marek Kokoszczyński, klasa 3h
III miejsce – Jakub Kałduński i Igor Sobociński, klasa 3ep

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, otrzymają oni nagrody ufundowane przez niezawodną Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom rozgrywek natomiast bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i ogromne pokłady pozytywnej energii i już się cieszymy na przyszłoroczne zawody.

Organizatorzy:
zespół anglistów