Ładowanie

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni

Osoby zainteresowane stypendium proszone są o dokładne zapoznanie się z regulaminem dostępnym tutaj

Link do wniosku: https://bip.um.gdynia.pl/module/Files/controller/Default/action/downloadFile/hash/a11153dbc631b9a62ddf813b4e198fa7

Pobrany i wypełniony wniosek ( najlepiej komputerowo) należy dostarczyć do gabinetu pedagogicznego do dnia 10.11. 2022 r. wraz ze wszystkimi kserokopiami dokumentów potwierdzających osiągnięcia uzyskane w poprzednim roku szkolnym. Wniosek musi być podpisany przez wnioskodawcę (uczeń pełnoletni lub rodzic / opiekun prawny). W oświadczeniu wnioskodawcy wypełniamy tylko punkt 1. Dołączone kserokopie zaświadczeń muszą być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez wnioskodawcę (uczeń pełnoletni lub rodzic/ opiekun prawny).

Wymagany oryginał zaświadczenia ze szkoły o średniej ocen z poprzedniego roku szkolnego zostanie przygotowany i dołączony do wniosków przez pedagogów szkolnych. Natomiast uczniowie klas pierwszych zaświadczenie muszą uzyskać ze swoich szkół podstawowych.

Uczniowie klas pierwszych, którzy w ubiegłym roku szkolnym uczyli się poza miastem Gdynia, w tym roku szkolnym nie mogą ubiegać się o powyższe stypendium.

Pedagodzy szkolni: Dorota Stepaniuk i Alicja Krzemieniewska

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content