Gdyńska Trójka w elitarnym gronie WIODĄCYCH SZKÓŁ w zakresie NAUCZANIA ALGORYTMIKI I PROGRAMOWANIA

W sobotę 19.11.2022 w Warszawie podczas uroczystego spotkania przedstawicieli szkół z całego kraju, które biorą udział w projekcie „Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu-Uczniowie” realizowanym w ramach „Programu Rozwoju Talentów Informatycznych na lata 2019-2029”, III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni zostało przyjęte, z uwagi na wybitne osiągnięcia uczennic i uczniów, do elitarnego grona siedmiu WIODĄCYCH SZKÓŁ W ZAKRESIE NAUCZANIA ALGORYTMIKI I PROGRAMOWANIA.

Gdyńską Trójkę podczas uroczystości reprezentował profesor oświaty Pan Ryszard Szubartowski – wybitny nauczyciel informatyki w III Liceum Ogólnokształcącym im.Marynarki Wojennej RP w Gdyni.

dokument 1  dokument 2