Ładowanie

WOŚP 2023 – informacje dla wolontariuszy

Od lat nasza szkoła współpracuje ze sztabem GDYNIA DLA ORKIESTRY, mieszczącym się przy gdyńskiej YMCA na ul. Żeromskiego.  Tym razem celem będzie zebranie środków na zakup nowoczesnych urządzeń do walki z sepsą.

Pamiętajcie, że tegoroczny 31. Finał WOŚP przypada w ostatnim dniu ferii – 29 stycznia 2023 r. Jeśli możecie w tym terminie kwestować, to zapraszamy do rejestrowania się na stronie zaprzyjaźnionego z naszą szkołą sztabu na stronie, gdzie w kwestionariuszu zgłoszeniowym w polu „grupa” znajduje się opcja zaznaczenia naszej szkoły (polecamy skorzystanie z niej) –   https://www.gdyniadlaorkiestry.pl/  Pospieszcie się z rejestracją, żeby nie zabrakło dla Was miejsc (na dzień dzisiejszy z ogólnej puli pozostało tylko 26 %).

Dopiero po otrzymaniu ze sztabu potwierdzenia przyjęcia do bazy wolontariuszy, prosimy o napisanie na adres szkolny: wosp2022@lo3.gdynia.pl  –  w tytule wiadomości  prosimy o podanie pełnego imienia i nazwiska oraz klasy. Możecie wówczas liczyć na pośrednictwo szkolnych koordynatorów w przypadku formalnych trudności ze sztabem. Ze względu na przypadający w okresie ferii finał, nie będzie organizowany szkolny punkt zbiórki pieniędzy.

Wszelkie pytania i wątpliwości, a także zaistniałe problemy prosimy zgłaszać jak najszybciej do szkolnego sztabu, aby był czas na reakcję i odpowiedź – kontakt: wosp2022@lo3.gdynia.pl

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content