Ładowanie

Happy mind – strona dotycząca problemu zaburzeń odżywiania

W ramach Personal Project, uczennica klasy 2Z – Magdalena Kraszewska stworzyła stronę internetową, dotyczącą problemu zaburzeń odżywiania. Celem projektu jest szerzenie świadomości w zakresie zaburzeń odżywiania oraz zapewnienie pomocy i wsparcia dla osób zmagających się z tym problemem.

Rozbudowana treść, zawiera między innymi informacje o przyczynach, sposobach pomocy i metodach leczenia. Wzbogacona została o prawdziwe dane kontaktowe do specjalistów, wyniki ankiety przeprowadzonej w naszej szkole czy rozmowę w formie wywiadu z osobą po chorobie.

Projekt powstał w konsultacji z psychoterapeutką i dietetyczką, specjalizującą się w problemie zaburzeń odżywiania – na stronie znajdziemy również przeprowadzony z nią wywiad. Dodatkowo, przy szkolnych korytarzach można znaleźć plakaty z kodem QR, który również bezpośrednio przekieruje na stronę. 

Gratulujemy Magdalenie pomysłu i zachęcamy wszystkich do zapoznania się ze stworzonym przez uczennicę naszej szkoły  projektem

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content