Ładowanie

Znajdź przestrzeń i 9 wyrazów – aranżacja Julii Jasieńskiej

Ostatnio w naszej szkole pojawiła się kolejna, nowo zaaranżowana przestrzeń. Tym razem autorką pomysłu jest uczennica klasy 4P – Julia Jasieńska. Podczas tworzenia projektu inspiracją artystyczną dla uczennicy był Wassily Kandinsky. Przestrzeń stworzona przez Julię jest również kreatywną zabawą i zagadką, którą pomysłodawczyni  zawarła w słowach:

„Na tym korytarzu znajduje się 9 wyrazów reprezentujących cechy ludzi tworzących 3LAB – Pracownię Innowacji w naszej szkole, która mieści się za tymi drzwiami. Przekonaj się czy masz w sobie cechy przydatne w przeprowadzaniu projektów znajdując je wszystkie.”

Julia Jasieńska

Autorka projektu kieruje podziękowania za wsparcie i konsultacje dla: Pana Tomasza Pietrzaka,  Pani Anny Rzepy, Mateusza Pietrzaka, Alana Solińskiego, Szymona Januszka, Kamila Jakubowskiego i Magdaleny Woyciechowskiej.

Zespół 3LAB składa szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Pietrzaka za montaż instalacji.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content