ERASMUS+ GET INVOLVED W BURGUILLOS DEL CERROHola!

W ramach programu Erasmus+ Get Involved uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w zagranicznej mobilności w niewielkim hiszpańskim miasteczku – Burguillos del Cerro. Na samym początku zostali przywitani w IESO Matías Ramón Martínez przez wszystkich uczniów i nauczycieli.

Wraz z rówieśnikami z Francji, Hiszpanii, Turcji, Włoch i Bułgarii mogli połączyć siły w celu wymiany edukacyjnych doświadczeń, poznania hiszpańskiej kultury i udanej współpracy podczas warsztatów np. wykonania muralu o równości czy 360° filmu na temat przemocy rówieśniczej.

Podczas mobilności odbyła się także wycieczka, na których uczniowie mogli poznać historię Hiszpanii, jadąc ścieżkami rowerowymi Sevilli, spacerując wśród ruin rzymskiego miasta czy w galerii sztuki.