Pierwszy konkurs całkowania w 3 LO

8 marca odbył się w naszej szkole pierwszy konkurs całkowania.
Pomysłodawcą był uczeń klasy 3m, Filip Sajko. Udział w nim wzięło dwadzieścia osób. Konkurs składał się z dwóch części eliminacyjnej i dalszego etapu rozgrywanego w formie pucharowej. Nagrody dla najlepszych ufundowała Rada Rodziców. Ośmiu uczniów z najlepszymi wynikami z eliminacji stanęło do rywalizacji o zwycięstwo. Walka była zacięta, ale i wyrównana. Zawodnikom dopisywały humory i dobre pomysły.
Na samym szczycie najlepiej i najszybciej całkującej drabinki stanął Kamil Jakubowski z 4p, tuż za nim Maksymilian Stanzecki 4m, a trzecie miejsce zajął Michał Lubiszewski z 4m.

Gratulujemy!