Ładowanie

Znakomite wyniki matury CKE w gdyńskiej Trójce

Wręczenie świadectw dojrzałości (matura CKE) w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni zawsze odbywa się podczas specjalnej uroczystości. Tak było i w tym roku. W piątek 7 VII 2023 o godz. 12:00 w szkolnej auli tegoroczni absolwenci gdyńskiej Trójki w obecności m.in. swoich wychowawców i wychowawczyń odebrali z rąk dyrektora liceum świadectwa dojrzałości (matura organizowana i nadzorowana przez Centralną Komisję Egzaminacyjną-CKE w Warszawie).

Najwyższe wyniki na maturze CKE w III LO w Gdyni uzyskały dwie absolwentki:
ZOFIA HEJENKOWSKA (klasa biologiczno-chemiczna), która uzyskała z każdego (w sumie 7) pisemnego egzaminu 90% i więcej, w tym z 3 egzaminów po 100%,
HELENA KRAWIEC (klasa humanistyczna), która również uzyskała z każdego (w sumie 6) pisemnego egzaminu 90% i więcej, w tym z 3 egzaminów po 100%.
Obie absolwentki będą reprezentować gdyńską Trójkę w Konkursie MATURA NA 100%.

Świetne wyniki uzyskały/uzyskali także absolwentki/absolwenci:
Maksymilian Kempa, Antoni Chojnowski, Zuzanna Chaniewska, Kosma Ciupiński, Michał Lubiszewski, Maksymilian Stanzecki, Julia Ryńska, Mateusz Wróblewski, Bartosz Drabiński, Kamil Jakubowski, Hubert Krata, ś.p. Maksymilian Gregorczyk, Stanisław Kalewski, Wojciech Raczuk, Dominik Smater, Karina Bałdyszko, Aleksandra Czartowska, Aleksandra Kosmalska, Zuzanna Gąska, Aleksandra Kowalczyk, Marta Starczewska i Maria Toboła.

Średnie wyniki z tegorocznych egzaminów pisemnych na maturze CKE w III LO w Gdyni są następujące:

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content