Akcja sprzątanie świata, sprzątanie terenu szkoły

Szanowni Państwo,
Pani Sylwia Tarała – wychowawczyni klasy I Z
Pan Grzegorz Urgacz – wychowawca klasy I P
Uczennice i Uczniowie z klas pierwszych: P i Z

pięknie dziękuję za udział w AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA. Cieszę się, że w społeczności Gdyńskiej Trójki są osoby, które nie tylko mówią o konieczności dbania o środowisko przyrodnicze, ale o to środowisko dbają m.in. sprzątając śmieci pozostawione przez innych ludzi.

Dziękuję także niżej wymienionym osobom, które pomagały przy sprzątaniu terenu szkoły: Błażej Franciszkowski III P, Wit Muchowski 1P, Jakub Dębowski 1P, Kamil Karolczuk 3B, Wojciech Wojak 1P, Tymon Ćwiszewski 2P, Bartosz Żuchowski 2P, Wiktor Byliński 3B, Leon Kruppa 2 Z, Emilia Tuszyńska 2B.

Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania
Wiesław Kosakowski

Klasa IP i IZ zebrała ok 80 worków śmieci z terenów zielonych od ul.Tetmajera do Polanki Redłowskiej i wzgórz przylegających oraz dodatkowo 10 worków butelek i puszek na terenie byłego stadionu Arki.