Ładowanie

Informacje dla wolontariuszy WOŚP 2024

Wszystkich uczniów, którzy zarejestrowali się w sztabie Gdynia dla Orkiestry (na stronie www.gdyniadlaorkiestry.pl) i otrzymali już potwierdzenie przyjęcia do bazy wolontariuszy, a dodatkowo chcieliby należeć do szkolnej bazy wolontariuszy WOŚP prosimy o napisanie na adres: wosp2022@lo3.gdynia.pl – w tytule wiadomości  prosimy o podanie pełnego imienia i nazwiska oraz klasy. 

Wolontariusze, którzy po rejestracji i akceptacji w sztabie głównym zgłoszą się do bazy szkolnej mogą liczyć na pewne udogodnienia wynikające z wieloletniej współpracy z gdyńskim sztabem:

  • wygodne oddanie podpisanego oświadczenia wolontariusza – zamiast do sztabu głównego można przynieść do biblioteki szkolnej (zostaną one zbiorczo dostarczone przez koordynatora szkolnego do sztabu w YMCA na ul.Żeromskiego.)
  • odebranie identyfikatora, puszki i wosp-owych akcesoriów w szkole
  • szkolenie wolontariuszy
  • pośrednictwo szkolnych koordynatorów w przypadku formalnych trudności ze sztabem głównym.

Wszelkie pytania i wątpliwości, a także zaistniałe problemy prosimy zgłaszać jak najszybciej, aby był czas na reakcję i odpowiedź. – kontakt: wosp2022@lo3.gdynia.pl

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content