Walentynkowa Trójkowa Lista Wierszy Miłosnych

Z okazji Walentynek zapraszamy do stworzenia Trójkowej Wirtualnej Listy Przebojów Poetyckich. Swoją propozycję utworów o tematyce miłosnej można zamieścić  tutaj  (link aktywny do 16 lutego).
Osoby poszukujące walentynkowych inspiracji zapraszamy do Biblioteki Szkolnej, gdzie można skorzystać z propozycji utworów prezentowanych na wystawie. Zachęcamy również do oddania się przyjemności samodzielnego wyszukiwania wierszy pośród bogatego księgozbioru naszej wypożyczalni.
Po tygodniowym czasie głosowania mamy WYNIKI, które opublikowaliśmy na naszym bibliotecznym Instagramie – można je obejrzeć TUTAJ
Zespół Biblioteki Szkolnej