BAL CHARYTATYWNY GDYŃSKIEJ TRÓJKI

25 stycznia odbył się VI Bal Charytatywny Trójki organizowany przez Samorząd Uczniowski. Czemu charytatywny? Podczas balu, zgodnie z tradycją naszej szkoły zbieraliśmy pieniądze na Hospicjum Dziecięce ,,Bursztynowa Przystań w Gdyni. W tym roku udało nam się zebrać 4500zł.

Bal rozpoczął Przewodniczący SU – Oskar Kotela. Wspaniałą oprawę muzyczną zawdzięczamy naszemu DJ-owi – Szymonowi Głuchowskiemu oraz niezastąpionemu zespołowi tri band w składzie:  Kiara Stempień, Maja Kobylińska, Sonia Bujny, Karolina Bartosik, Karol Winnicki, Krzysztof Chętkowski, Filip Gradecki, Mikołaj Szwocher, Nina Ziemianowicz i Szymon Głuchowski. Kilkugodzinny bal dla każdej oraz każdego z nas był wspaniałym przeżyciem. Zakończył go wiceprzewodniczący SU – Leszek Wójcik.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w jego organizację, nauczycielkom oraz nauczycielom, opiekunce SU oraz oczywiście wszystkim uczennicom i uczniom, którzy przekazali mniejszy lub większy datek na pomoc dla hospicjum.

Samorząd Uczniowski