Trójkowa Przerwa z Książką

Z okazji Światowego Dnia Książki obchodzonego 23 kwietnia
Biblioteka Szkolna wraz z Radiowęzłem
zapraszają na „Przerwę z Poezją”.

Podczas każdej z przerw między lekcjami będzie można usłyszeć w szkolnym Radiowęźle oprócz, jak zawsze muzyki, także nagrania wierszy w interpretacji uczennic i uczniów naszej szkoły.

Wybrane utwory Czesława Miłosza – Patrona Roku 2024 nagrali: Antonina GajewskaAle Książki, Mateusz MikołajczykZaklęcie, Maja WelickaOjciec, Jan Kaliszczak Przywołanie do porządku, Sadowska PolaMiłość, Paweł GrotPiosenka pasterska, Nina Ziemianowicz – Traktat poetycki: wstęp i Piotr NowakowskiSkunksy.

Zespół Biblioteki Szkolnej składa szczególne podziękowania autorom nagrań, ekipie Radiowęzła, a w szczególności Szymonowi Głuchowskiemu za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

Zespół Biblioteki i Czytelni Szkolnej