Ładowanie

Spotkanie „Moli Książkowych”

18 kwietnia odbyło się w czytelni spotkanie najbardziej wytrwałych uczestników tegorocznego Wielkiego Maratonu Czytelniczego pod hasłem ‘Spotkanie Moli Książkowych’.

Osoby, które przystąpiły do największej liczby maratonów podzieliły się na spotkaniu swoimi wrażeniami po lekturze wszystkich tegorocznych konkursowych pozycji. Maratończycy wybrali też najciekawszą lekturę (O kocie, który ratował książki Natsukawy Suzuki) oraz najbardziej wzruszającą (Gwiazdy nigdy nie gasną Agnieszki Zakrzewskiej). Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku.

Dodatkowo każdy, kto przeczytał wszystkie przewidziane przez organizatorów lektury, otrzymał – niezależnie od uzyskanej ilości punktów na testach – drobne upominki za wytrwałość: kubek z napisem „Mól Książkowy” lub magnesowe zakładki do książek z czytelniczymi motywami. Zakup upominków został sfinansowany ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0, w którym nasza biblioteka w tym roku uczestniczy. Szkolnym opiekunem tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego jest Pani Justyna Horodecka-Nowicka, a oficjalne wyniki laureatów i finalistów tego konkursu poznamy na przełomie maja i czerwca. Trzymamy kciuki za nasze TRÓJKOWE MOLE KSIĄŻKOWE.

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content