Ładowanie

Kolejny wygrany grant w programie ERASMUS+

Gdyńska Trójka to niewątpliwie lider edukacyjnych projektów unijnych. Wystarczy przywołać kilka liczb, aby się o tym przekonać. Od 2017 roku udało nam się 6 razy wygrać konkursy grantowe ERASMUS+ (łączna suma dotacji to 180 000 euro) oraz otrzymać trzykrotne prestiżową nagrodę European Language Label i dwukrotnie Quality Label za jakość naszych realizacji. Regularnie bierzemy też udział w Euroscoli (obrady Europarlamentu Młodzieży w Strasburgu), jesteśmy aktywnymi eTwinnerami.

W konkursie wniosków 2024 oceniano1050 szkół, a finansowanie otrzyma 146, w tym nowy projekt Trójki. Zainaugurowaliśmy go prestiżową wizytą. Mieliśmy dziś zaszczyt gościć wiceprezydentkę Gdyni Panią Oktawię Gorzeńską, Panie Agnieszkę Kamińską-Klimczyk i Agnieszkę Truszyńską z Wydziału Edukacji oraz licznie przybyłych nauczycieli i nauczycielki z innych gdyńskich szkół.

Jak napisała na swoim profilu p. Oktawia Gorzeńska:
„Program Erasmus + to morze możliwości uczenia się i rozwoju, za którym kryją się nie tylko bardzo wartościowe działania edukacyjne i projekty, ale również ogrom pracy, w tym tej koordynatorskiej. O tym, jak miasto Gdynia może wesprzeć placówki oświatowe, rozmawialiśmy dziś w gronie osób, które przyjęły zaproszenie na spotkanie warsztatowe. Dziękuję za wszystkie uwagi, rekomendacje i propozycje. Wierzę, że razem ulepszymy procesy, by wspierać pracę naszych nauczycielek i nauczycieli.”

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content