Projekt Budżetu Partycypacyjnego w internacie.

Zespół w składzie – Lena Czerwińska, Aleksandra Datta, Zuzanna Jończyk, Hubert Krata, Mikołaj Patyk i Mikołaj Sztormowski, pod opieką wychowawczyni Renaty Styrna-Grzebińskiej wziął udział w Projekcie Budżetu Partycypacyjnego Fundacji EFC dla Burs i Internatów. Projekt obejmował praktyczne szkolenia o tym jak przygotować i realizować budżet obywatelski na terenie bursy lub internatu. Został przeprowadzony również konkurs, w którym nagrodą było  4000 zł dla dwóch placówek na realizację budżetów oraz warsztaty kreatywnego tworzenia pomysłów do budżetu dla uczniów, jak również wsparcie eksperckie na wszystkich etapach realizacji budżetu w internacie. Nasza ekipa została oceniona najwyżej. Przechodzimy więc do drugiego etapu, czyli zrealizowania budżetu obywatelskiego w internacie.