V Bal Charytatywny

Po latach pandemii i związanych z nią obostrzeń, z radością informujemy, że wróciliśmy do tradycji organizowania Balu Charytatywnego. 16. lutego odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski V Bal Charytatywny Gdyńskiej Trójki, podczas którego trwała zbiórka na rzecz lokalnego hospicjum.

Po otwarciu balu przez Przewodniczącą SU – Kalinę Kacprzak, uczniowie bawili się do muzyki przygotowanej przez Szymona Głuchowskiego. Młodzież także wspaniale bawiła się podczas występów muzycznych uczniów: Piotra Przybeka, Hani Cieślińskiej, Wojtka Kuberki, Dominiki Rosińskiej, Krzysztofa Nowaka oraz Jana Kaliszczaka.

Dzięki hojności uczestników, udało się zebrać na rzecz Hospicjum w Gdyni pokaźną kwotę w wysokości 6765,51 zł + 65 euro + 50 pesos, co w sumie, biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs euro, daje nam kwotę 7074,70 gr.

Po nawiązaniu kontaktu z hospicjum, sfinalizujemy nasz plan zakupu potrzebnego sprzętu i poinformujemy społeczność szkolną o tym, co udało nam się zakupić. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach, opiece i udziale.

zdjęcia:  Mikołaj Sztormowski, Wiktor Szulc i Lena Idczak