Na sportowo

Nie samą nauką człowiek żyje…. Dzięki świetnej lokalizacji szkoły i  dobrej bazie sportowej, oferujemy różnorodne zajęcia. Ruch w naszej szkole jest ważnym elementem zrównoważonego rozwoju. Od 16 lat jesteśmy Liderem Sportu Szkolnego w Gdyni. Aktywnie uczestniczymy w zawodach sportowych, organizujemy zajęcia rekreacyjne w wakacje i ferie zimowe, prowadzimy zajęcia pozalekcyjne. Nasze flagowe dyscypliny sportu to: biegi przełajowe i piłka siatkowa. Nie boimy się wyzwań!

Oferujemy:

różnorodne zajęcia podczas lekcji wychowania fizycznego
bogatą ofertę sportowych zajęć pozalekcyjnych
zajęcia rekreacyjne w ferie zimowe i wakacje
świetną atmosferę
dużo ruchu na świeżym powietrzu
udział w zawodach sportowych

Aktualności - Na sportowo

Kontakt do nauczycieli wychowania fizycznego

• tel. (58) 622 18 33