Ładowanie

Gratulujemy sukcesu w Wirtualnej Odysei Umysłu 2021

15. maja w sobotę zakończył się Wirtualny Finał Ogólnopolski Odysei Umysłu, w którym brała udział drużyna z naszego liceum z klasy 2Nhh w składzie: Laura Dobek, Martyna Bródka, Sandra Cichosz, Helena KrawiecDominika Krasucka i Jan Kozikowski. 

Odyseusze przygotowywani przez znakomitych Trenerów: Pana Adama Małagowskiego i Panią Martę Kamyszek dzielnie stawiali czoła wyzwaniom, jakie pojawiały się na ich drodze, jak chociażby konieczność nagrania przedstawienia w formie zdalnej, fizyczny dystans oraz ograniczenia możliwości spotykania się (każdy z uczestników mieszka w innej miejscowości, nawet 200 km od Gdyni).

Wysiłek drużyny został doceniony przez grono sędziowskie, które uhonorowało ją 3. miejscem w tegorocznej edycji konkursu. Efekty wielomiesięcznej pracy Trójkowych Odyseuszy można obejrzeć na nagraniu przedstawienia:
https://www.youtube.com/watch?v=2hY74V9Y8cA&list=PL0qO0y6q6jqCz17-kjUeT3c7cW2oYkND2&index=2

Trenerzy oraz drużyna przy okazji zakończenia tegorocznej edycji konkursu składają podziękowania w szczególności:

  • Dyrekcji Szkoły oraz Administracji za otwartość na potrzeby drużyny, udostępnienie sal szkolnych oraz wsparcie formalne
  • Pani Kierownik oraz Wychowawcom internatu za opiekę podczas obecności uczestników Odysei w szkole, wyrozumiałość oraz elastyczność.
  • Radzie Rodziców oraz Stowarzyszeniu Absolwentów Gdyńskiej Trójki za sfinansowanie udziału w tegorocznej edycji konkursu.
  • Pani Celinie Bujalskiej za podjęcie się roli Koordynatora Odysei Umysłu w naszej szkole.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content