Ładowanie

Wspomnienie tragicznie zmarłego kolegi

Z wielkim smutkiem informujemy o tragicznej śmierci naszego Kolegi z klasy, Błażeja Magnowskiego,

absolwenta klasy matematyczno-informatycznej Gdyńskiej Trójki z 2013 r.

Błażej był wybitnym informatykiem i odniósł wiele sukcesów już w czasach szkolnych.

Został m.in. zwycięzcą XX Olimpiady Informatycznej, a także brązowym medalistą Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej (IOI) w 2013 r. Zdobył również tytuł finalisty LXIV Olimpiady Matematycznej oraz złoty medal podczas XIX Bałtyckiej Olimpiady Informatycznej.

Po ukończeniu III LO w Gdyni, Błażej studiował Informatykę na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

W 2014 r. zdobył z kolegami tytuł srebrnego medalisty Akademickich Mistrzostw Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym, a w 2015 r. tytuł zwycięzcy Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym oraz brązowego medalisty Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym (ACM-ICPC). W dalszym ciągu należał też do kadry naukowej Stowarzyszenia Talent i był autorem zadań na OIG.

Studia na Uniwersytecie Warszawskim ukończył w 2016 r. i wkrótce wyjechał do Zurychu, gdzie pracował jako Software Engineer w Google.

Błażej cały czas utrzymywał kontakty z koleżankami i kolegami z licealnej klasy.

Odwiedzał nas, brał udział we wspólnych wyjazdach, spotkaniach wigilijnych, ślubach, przywoził domowej roboty nalewkę i nie szczędził pysznej szwajcarskiej czekolady.

Był bardzo serdeczną i wszechstronną osobą. Lubił jeździć na nartach, grać w tenisa, piłkę nożną, a także w brydża. Jego pasją były podróże i górskie wycieczki.

Błażeju, Twoje niespodziewane i przedwczesne odejście nami wstrząsnęło.

Niezwykle ciężko jest nam pogodzić się z tą stratą. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci jako wesoły, żywiołowy i lojalny przyjaciel, który wnosił wiele humoru i radości do naszego grona.

Pragniemy złożyć wyrazy współczucia i szczerego żalu Rodzinie i bliskim

naszego Drogiego Przyjaciela, Błażeja.

Koleżanki i Koledzy z klasy MI 2010-2013

 

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content