Ładowanie

Gość specjalny w projekcie Future – dr Jacek Bartosiak

Miło nam poinformować, że 26 maja o godzinie 18:00 w ramach projektu „FUTURE” odbędzie się wykład Pana dr Jacka Bartosiaka dotyczący geopolityki.

Dr Jacek Bartosiak – polski prawnik i publicysta skupiający się na strategii i geopolityce. Autor takich książek, jak „Pacyfik i Eurazja. O wojnie” , „Koniec końca historii”. Założyciel i właściciel firmy Strategy & Future, Dyrektor Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożyciel „Play of Battle”, zajmującej się przygotowaniem symulacji wojskowych; współpracownik Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; Członek Zespołu Doradczego Pełnomocnika Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017-2018), Prezes Zarządu Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018 – 2019). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokat i partner zarządzający w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu (2004-2018). Założyciel kanału w serwisie YouTube, na którym publikuje swoje wykłady o geopolityce i geostrategii. Jest ekspertem do spraw geostrategii, na konferencjach w kraju i za granicą wypowiada się na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowowschodniej i jej geostrategicznych uwarunkowań.

Bardzo dziękujemy Panu Jackowi za znalezienie dla nas czasu 🙂
Ekipa Future

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content