Ładowanie

Wyjazd w ramach projektu  ERASMUS+ 

W dniach 26.09.-3.10.2021 sześcioro uczniów z naszej szkoły miało możliwość uczestniczyć w wymianie  międzynarodowej pt. „HANDICAP INCLUSION TUTORAT la MOBilité dans 4 pays pour  Réussir”, realizowanej w ramach projektu ERASMUS+.

W projekcie uczestniczyło 6 szkół z 4 państw europejskich: LP Galilee i LP R.Cassin z Francji, LP Sibinium z Rumunii, 6th Geniko Lykeio Larissas z Grecji, SP nr 34 z Gdynii i nasza Gdyńska Trójka. 

W ramach projektu uczniowie naszej szkoły spędzili tydzień w Grecji. W liceum nr 6 w Larisie uczestniczyli w 4 rodzajach warsztatów: teatr forum, clowning, tańce narodowe, tworzenie filmu. Podczas zajęć integrowali się z rówieśnikami z innych państw, rozwijając tym samym przede wszystkich swoje kompetencje międzykulturowe,  jak i językowe. Ponadto na warsztatach poznali bliżej kulturę grecką – odwiedzili Ateny, Delfy, Thessaloniki, Platamonas, Muzeum w Larisie i greckie Meteory. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z wyjazdu nagranego przez Maję Gregorczyk
https://youtu.be/D7gi_LhfIFM

tekst: Maja Olszewska

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content