Ładowanie

Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni

Osoby zainteresowane stypendium proszone są o dokładne zapoznanie się z regulaminem :
https://bip.um.gdynia.pl/module/Files/controller/Default/action/downloadFile/hash/71d12c25a895f3b09c3df40d4eb1c267

Link do wniosku:
https://bip.um.gdynia.pl/module/Files/controller/Default/action/downloadFile/hash/13294ee4ced307e7e45b2919b913be47

Pobrany i wypełniony wniosek (najlepiej komputerowo) należy dostarczyć do gabinetu pedagogicznego do dnia 08.11. 2021 r. wraz ze wszystkimi kserokopiami dokumentów potwierdzających osiągnięcia uzyskane w poprzednim roku szkolnym. Wniosek musi być podpisany przez wnioskodawcę (uczeń pełnoletni lub rodzic/opiekun prawny).

W oświadczeniu wnioskodawcy wypełniamy tylko punkt 1.

Dołączone kserokopie zaświadczeń  muszą być potwierdzone za zgodność z oryginałem przez wnioskodawcę (uczeń pełnoletni lub rodzic/opiekun prawny).

Wymagany oryginał zaświadczenia ze szkoły o średniej ocen z poprzedniego roku szkolnego zostanie przygotowany i dołączony do wniosków przez pedagogów szkolnych. Natomiast uczniowie klas pierwszych zaświadczenie muszą uzyskać ze swoich szkół podstawowych.

Uczniowie klas pierwszych, którzy w ubiegłym roku szkolnym uczyli się poza miastem Gdynia, w tym roku szkolnym nie mogą ubiegać się o powyższe stypendium.

Pedagodzy szkolni

Dorota Stepaniuk, Alicja Krzemieniewska

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content