Zaangażuj się w program ERASMUS+

Właśnie wróciliśmy z Paryża – pełni wrażeń i coraz lepsi z francuskiego, a tu już następny projekt się szykuje.

Ogłaszamy nabór to ERASMUS+ GET INVOLVED! Projekt daje ramy dla oddolnych uczniowskich inicjatyw prospołecznych realizowanych w międzynarodowych zespołach. Nasi partnerzy to Włochy, Hiszpania, Bułgaria, Francja i Turcja.

Kryteria rekrutacji:
osoby gotowe przyjąć gości podczas mobilności w Polsce w dniach 12-18 12 2021  + 40 pkt
osoby z mniejszymi szansami (przeszkody zdrowotne, społeczne, ekonomiczne) +20 pkt
osoby uczące się języka francuskiego + 20 pkt
osoby zaangażowane na rzecz społeczności szkolnej, lokalnej, globalnej + 20 pkt
*mobilność w Paryżu zarezerwowana jest dla przyszłorocznej grupy DP french, która zrealizuje w ten sposób interdyscyplinarny program łączący język francuski i CAS.

Informacje i zapisy: Olga Wrońska