Szkolny Festiwal E(x)plory – zgłoszenia do 10 listopada

Przed nami Pierwszy Szkolny Festiwal E(x)plory, podczas którego możesz przedstawić swój pomysł na projekt! Edycja szkolna Konkursu E(x)plory, która odbędzie się 2 grudnia 2021 r.  To szansa na zaprezentowanie nieukończonych jeszcze projektów. Na tym etapie liczy się pomysł, który możesz później doprecyzować. Można zgłaszać również pomysły grupowe.

Chęć udziału w szkolnym etapie Konkursu Explory należy zgłosić do 10 listopada 2021 r. Jak to zrobić? Do wyboru są 2 opcje:
Krótko opisz swój pomysł projektu (czym chcesz się zajmować) i prześlij zgłoszenie do 10 listopada na explory@lo3.gdynia.pl lub osobiście zgłoś się do następujących nauczycieli: p. Anny Rzepy (Pracownia Innowacji 3 LAB – specjalizacja projektów ze wszystkich dziedzin wiedzy), p.Marty Mąkosy (fizyka), p.Elżbiety Koziróg (fizyka), p.Justyny Raulin (chemia), p.Alicji Nowak (biologia).

Wierzymy w Ciebie, a Ty uwierz w realizację swoich odkryć i podziel się z nami  swoimi pomysłami! Zobacz i sprawdź siebie w roli Młodego Naukowca.

Projekt musi być zgodny z regulaminem https://www.explory.pl/files/konkursy_explory/REGULAMIN%20KONKURSU%20NAUKOWEGO%20_2021.pdf

Do konkursu można zgłaszać projekty badawcze z każdej dziedziny naukowej, w tym projekty interdyscyplinarne. Kategorie konkursowe stanowią: • astronomia • biologia i mikrobiologia oraz biochemia • chemia fizyczna oraz organiczna i nieorganiczna • ekologia i zarządzanie środowiskowe • energetyka i transport • fizyka • geologia i nauki o ziemi • informatyka i bioinformatyka • inżynieria elektryczna, mechaniczna i materiałowa oraz biotechnologie • matematyka • medycyna i nauki o zdrowiu • nauki społeczne i behawioralne • rolnictwo i botanika • zoologia • inna

Więcej na www.explory.pl