Warsztaty z doradztwa zawodowego przy współpracy Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku

9 listopada w   ramach współpracy z Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku klasa 3 Le wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez doradców zawodowych z CRT. Zajęcia odbyły się w formule online pod hasłem: Architektura kariery.
Uczniowie projektowali swoją karierę. Plan spotkania zbudowany był na 4 filarach konstrukcyjnych: wykształceniu, poznaniu siebie, doświadczeniu zawodowemu oraz wartościach. Uczestnicy dowiedzieli się, jakie możliwości wyboru mają po szkole średniej. Podczas zajęć zwrócono szczególną uwagę na samoświadomość i poznanie swoich predyspozycji i preferencji z wykorzystaniem metafory.