Ładowanie

XII Internacki Konkurs „Mam talent” dla mieszkańców Burs i Internatów woj. pomorskiego

 

17 listopada o godzinie 16.05 zaczęliśmy XII internacki konkurs „Mam Talent” 2021 przepiękną przemową Pani kierownik internatu Gdyńskiej Trójki, p. Joanny Łakomy. Przypomniała ona o dwunastoletniej tradycji organizowania tego konkursu przygotowywanego przez p. Renatę Styrna-Grzebińską. Występy na żywo poprzeplatano z występami nagranymi, a całość zapowiadali Mateusz Surdykowski i Agata Steciuk.

Występy wszystkich uczestników były na wysokim poziomie, nic więc dziwnego, że jury miało problem
z wyłonieniem zwycięscy. Tytuł wyróżniania otrzymały: Martyna Grochowalska z Bursy Gdańskiej oraz Maja Gabryś z I Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku. Pola Rapacz z Internatu CKZiU nr 2 w Gdyni zajęła III miejsce. II miejsce zdobyła Dominika Rosińska z naszego internatu, która rozkołysała całą salę nie tylko swoim śpiewem, ale również grą na gitarze. I miejsce przyznano ex aequo, co nie było dużym zaskoczeniem dla nikogo. Każda osoba, która wystąpiła miała niezwykły talent i ciężko było wyłonić osoby, które zachwyciły jury najbardziej. Temu wielkiemu wyzwaniu podołała Weronika Sikora z Internatu Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej oraz grupa taneczna z Internatu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej. Została również przyznana Nagroda Publiczności, którą dostała nasz reprezentantka Anna Maria Tomala, porywając widownię swoją grą na dudach.

Wszystkim osobom, które pomagały w przygotowaniach do występów uczestnikom, samym uczestnikom, osobom pomagającym w ramach wolontariatu oraz widowni, która żywo reagowała na występy, pragniemy serdecznie podziękować i mamy nadzieję, że przyszłoroczny konkurs zostanie odebrany i zapamiętany tak samo ciepło jak ten.

Maria Kuberska

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content